Kars Buzağı Kulubesi

Ülkemiz besi hayvanciligi, insanimiz bilinçlendikçe büyüyor ve gelecek için büyük ümit vadediyor. Eskiden kulakdan dolma ilkel yöntemlerle yapilan hayvan besiciligi simdi bilimsel veriler isiginda daha bilinçli ve saglikli bir sekilde yapiliyor. Besicilikte en önemli unsur süphesiz hayvan neslinin devamini saglayan buzagi bakim ve beslenmesidir. Buzagi bakim ve beslenmesinin bilimsel veriler isiginda yapilmasi süphesiz Ülkemiz hayvanciligini hakettigi yere getirecektir.

KARS ilimizin baslica buzagi kulubesi tedarikçisi olan firmamiz, 27 yildir Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunmus ve 72 ülkeye ihracat gerçeklestirmistir. Bugün birçok alana yayilmis üretim agiyla KARMOD Kompozit&Plastik ,sektöründe lider konumdadir.

Baslica üretimlerimiz arasinda, polietilen su ve kimya depolari,polyester su ve kimya depolari, buzagi kulübesi,dekoratif isikli saksilar, polietilen silolar, tekstil arabalari, plastik çöp konteynerleri, trafik yol bariyerleri, seyyar tuvaletler, zeytin ve tursu salamura depo ve tanklari vb. üretimler yer almaktadir.

KARMOD’un en önemli amaci KARS  DA VE TÜM TÜRKIYEDE sektördeki tecrübesiyle yasami kolaylastiran, çevre dostu ürünleri insanimizin kullanimina sunmaktir.

İletişim Formu