Polyester Su Deposu

1986’dan bugüne polyester su deposu ve kimyasal depolama tanklari üreten Karmod , kaliteli malzemeden modern tesislerinde üretim yaparak müsterilerine yüksek dayanimli, uzun ömürlü ve garantili su ve kimyasal depolari sunmaktadir. Karmod  50 litreden 100.000 tona kadar degisik ebatlarda ve ölçülerde polyester malzemeden yillik ortalama 24.000 adet su, yakit, gida depolari ve özel polyester tanklar üretmektedir.

Karmod  polyester su depolari standart üretimin yani sira müsteri talepleri dogrultusunda demonte ön üretimli yerinde montaj modüler depo olarakta üretim yapilmaktadir. Polyester yerinde montaj depolarimiz, uzman ekiplerimizce yerinde kesif sonrasi teknik planlamasi yapilarak fabrika ön üretimi gerçeklestirilmektedir. Polyester yerinde montaj depolarimiz 3 parça halinde (gövde, bombeli yan kapaklar ve taban ayaklari olmak üzere) fabrika ön üretimi sonrasi kurulum yerinde uzman ekiplerimizce montaj yapilmaktadir. Montajdan 1 gün sonra su tesisatçisina baglantilari yaptirilarak kullanima hazir hale gelmektedir.

Polyester yerinde montaj depolarimizin en önemli avantaji girisi dar mekanlara kolayca yerlestirilerek 100 tona kadar depo çözümü sunulabilmesidir. Yerinde montaj polyester depolarimizin bir diger avantaji da parçali yapisiyla kolay nakliye imkani sunmasidir.

Fiberglas su depolarinda uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanim için Karmod  polyester fiberglas su deposu ve su tanklarini tavsiye ediyoruz. Karmod  polyester depolar için satis sonrasi destek hizmeti de sunmaktadir. Karmod  polyester depolarin iç yüzeyi pürüzsüz parlaktir. Kaygan yüzeyiyle pislik tutmaz ve tazyikli suyla kolayca temizlenir.

Neden Polyester Su Deposu?

Apartman, bina, site ve sosyal tesis gibi mekanlarda kullanilan metal sac ve beton depolar; çürüme ve sizdirma yaparak insan sagligina zarar verirken beton depolar binalarin temel betonunda telafi edilemeyecek hasarlara neden olmaktadir. Metal sac kisa sürede paslanir bu pas insan sagligini ciddi etkiler. Ayrica bu depolarda olusan çamur, pas, solucan gibi canlilar ve diger organik inorganik maddeler insan sagligini olumsuz yönde etkiyecegi için insan sagligina zararlidir. Metal ve beton depolarin bu olumsuzluklarina karsin polyester su depolari uzun ömürlü yapisi, kolay temizlenebilir özelligi, sizdirma yapmamasi ve kolay tamiratiyla en saglikli depo çözümüdür.