Plastik Su Deposu

1986 yilinda depolama tanklari üretimine baslayan Karplas 50 litreden 25 tona kadar degisik hacim ve ebatlarda polietilen su deposu , kimyasal depolar ve özel sivi depolama tanklari üretimi yapmaktadir. Karplas, plastik (polietien) su deposu üretiminde Türkiye'nin lider firmasidir.

Karplas polietilen depolar; yatay silindirik depolar, dikey ve dozaj depolari, prizmatik dört köse su veya kimyasal madde depolari olarak 3 farkli sekilde üretilmektedir. Su veya asit depolamada, gida maddelerinin hazirlanmasinda, çesitli kimyasal maddelerin imalati, stoklanmasi ve tasinmasinda kullanilan Karmod polietilen depolar; 50 litreden 25.000 litreye kadar degisik hacimlerde üretilebilmektedir.

Dayanikli ve uzun ömürlü olan Karmod  polietilen depolarin baglanti çikislari sari pirinçtir. Depolarimiza, standart çikislar disinda, müsterilerimizin ihtiyaç ve istegine göre degisik alternatifl i çikislarda takilabilmektedir.

Karmod  polietilen depolarin hammaddesi; ‘Food Grade’ (yiyecek tipi) olarak kabul edilen UV stabilizanli, geri dönüsümlü lineer polietilendir. Hammaddenin gida tüzügüne uygunlugu, Amerikan Saglik Teskilati’nca (FDA) onaylanmistir.

Karmod  polietilen depolar saglam, saglikli ve ekonomiktir.

Uzun ömürlü ve saglikli Karmod  polietilen su ve kimyasal depolama ürünleri; koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapismaz ve hafif günes isinlarindan etkilenmeyen beyaz renk lineer polietilen mammaddelerden üretilmistir.

Istege göre mavi renkli depolar da üretilebilmektedir. Polietilen depolarimizi Karmod  güvencesiyle yillarca rahatlikla kullanabilirsiniz.

Polietilen Ürünlerimizin Ortak Özellikleri ( Müsteri taleplerine göre özel üretim yapilmaktadir. )

Hammadde

:

Ürünlerimizde kullanilan hammadde food grade (yiyecek tip) olarak kabul edilen u.v. stabilizanli, antimikrobik, antistatik, geri dönüsümlü %100 LLD polietilendir.

Dayaniklilik

:

Günes isinlarina ve darbeye dayaniklidir.

Renk

:

Depolarimiz beyaz ve mavi renktir, mavi depolar'dan %20 fiyat farki alinir.

Gövde Ebati

:

Ürün ebatlari ± (%3) toleranslidir.

Gövde

:

Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir, ek kaynak ve perçin yoktur.

Uygunluk

:

Polietilen depolarimiz gida maddeleri tüzügüne uygundur.

Kimyasal

:

Depolarimiz %30 hammadde farki ile benzin ve mazot, % 40 hammadde farki ile nakliye, %30-%100 hammadde farki ile asit deposu olarak üretilebilir.

Bakim

:

Ürünlerimiz uzun ömürlü, saglikli, bakim gerektirmez, su ile kolayca temizlenir.

Nakliye

:

Kolay tasinabilir, yer degistirmelerde zarar görmez.

Dönüsüm

:

Polietilen ürünlerimiz geri dönüsümlüdür.

Manson

:

Depolarimizin istenilen bölgesine istenilen ebatta pirinç ya da plastik manson takilabilir.

Garanti

:

Üretim hatalarina karsi tüm ürünlerimiz garantilidir

Ariza

:

Kullanim hatalarina karsi onarim mümkündür.

Kimyasal

:

65 °C’ye kadar dayaniklidir.