Burdur Su Deposu

Burdur ilimizin başlıca su deposu tedarikçisi olan firmamız ,27 yıldır Türkiyenin tüm illerine hizmet sunmuş ve 72 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.Bugün birçok alana yayılmış üretim ağıyla Karmod Kompozit&Plastik, sektöründe lider konumdadır.

Başlıca üretimlerimiz arasında, polietilen su ve kimya depoları, polyester su ve kimya depoları, buzağı kulübesi, dekoratif ışıklı saksılar, polietilen silolar, tekstil arabaları, plastik çöp konteynerleri, trafik yol bariyerleri, seyyar tuvaletler, zeytin ve turşu salamura depo ve tankları vb. üretimler yer almaktadır.

Karmod ürünlerinin tamamı yüksek kaliteli hammadde kullanılarak modern tesislerinde üretilmektedir. Karmod, üretimde kalite kontrol sisteminin yanı sıra müşteri memnuniyet ve beklentileri de göz önünde bulundurularak imalat gerçekleştirmektedir.

Karmod üretim tecrübesi ve uzman ekipleriyle 100 tona kadar polyester yerinde montaj depoların üretimini de gerçekleştirmektedir.

Karmod, özel üretimlerde hızlı ve ekonomik kalıp çözümleriyle her sektörün ihtiyacina cevap veren polyester ve polietilen ürün çözümleride sunmaktadir.

Karmod’un en önemli amacı Burdur ve tüm Türkiye'de sektördeki tecrübesiyle yaşamı kolaylastıran, çevre dostu ürünleri insanimizin kullanımına sunmaktır.

İletişim Formu