Artvin Su Deposu

Artvin, Türkiye’nin Gürcistan’la sınırı olan bir şehridir. Karadeniz’in doğu bölümünde yer almaktadır. Nüfusu 175 bin kişi olan küçük bir şehrimizdir. Bulunduğu iklim koşulu nedeniyle toprak yapısında kendine has özellikler bulunmaktadır. Büyük şehirlere uzaklığı ve doğu bölgesindeki ülkelere sınır olması nedeniyle önemli avantajlar taşımaktadır. Artvin su deposu ile hem şehrimize su depolama çözümleri üretiyoruz hem de şehrimizin konumu nedeniyle farklı ülkelere ihracatlarımız da geçiş güzergahı olarak kullanıyoruz.

Artvin su deposu çeşitli opsiyonlarıyla şehrimize özel olarak üretilmektedir. Üretilen su depoları bölgenin yapısı gereği çok dayanıklı bir yapıda olmalıdır. Şehrimiz yayla ve bağ evlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Köy ortamlarına sahip olan şehrimiz depolama ürünü tercihlerinde Karmod Kompozit kalitesini tercih etmektedir.

Artvin su deposu modelleri

Depolarımız fabrika ortamında üretilmektedir. Tamamı özel işçilikle üretilen, montajları gerçekleştirilen ve istenilen yere sevk edilebilen dayanıklı depolarımız her ihtiyacınıza çözüm sunuyor. Artvin su deposu çeşitlerinin tamamı her iklim için uygun yapıda üretiliyor. Türkiye’de on binlerce, dünyada binlerce kullanıcının tercihi Karmod Kompozit üretimi sıvı depolama çözümleri, deponun yerleştirileceği alanın iklim koşulu göz önünde bulundurularak üretilmekte ve dört mevsim güvenli kullanım sağlamaktadır. Karadeniz gibi sert ve yağmurlu iklim yapısına sahip olan şehirlerde depolama ürünleri tercihi çok önemlidir. Artvin su deposu ürünlerinin tamamı kar yağışı arttığı zamanlarda bile kolay kullanım imkânı sunmaktadır.

Artvin su deposu modelleri, plastik olarak 50 litreden 25 ton kapasiteye, polyester olarak 200 litreden 100 ton kapasiteye, Artvin paslanmaz su deposu olarak 500 litreden 100 ton kapasiteye kadar üretiliyor. Dikey, yatay ve prizmatik olarak farklı modelleri bulunuyor. Şimdi tüm bu ürünleri detaylı olarak inceleyelim.

Artvin plastik su deposu

Plastik su deposu üretimlerimiz tüm depolama çözümleri içinde farklı avantajlar sunmaktadır. Üretiminde kullanılan hammadde sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir. Bu depolar, dikey, yatay ve dikdörtgen modellerde üretilmektedir. Modeline uygun olarak 25 ton kapasiteye kadar yüksek kapasiteli çözüm sunar. Depolama ürünü seçimlerinizde su harici tüm sıvı ihtiyaçlarını plastik depolarımız içerisinde barındırabilirsiniz.

Artvin su deposu her iklim koşulunda kullanılabildiği kanıtlanmıştır ve yapılan testlerle yüksek verimlilikte depolama çözümü olduğu ispatlanmıştır. Artvin plastik su deposu seçimlerinizle köy, bahçe, tarla ve bağ evlerinizde su depolama ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Özellikle şehir şebeke suyu sistemine uzak olan yerlerde depoların önemi artmaktadır. Bu ihtiyaçlarınızı Artvin plastik su deposu ürünleriyle hem ekonomik olarak hem de uzun ömürlü olarak çözebilirsiniz.

İklim koşulu zorlu olan yerlerde depoların darbe dayanımını, kullanım ömrünü ve içerisindeki sıvının daha iyi korunmasını sağlamak için Artvin plastik su deposu seçimlerinizde izolasyonlu köpük kaplama yapma avantajı bulunmaktadır. Özellikle yoğun kış şartlarında su harici mazot gibi sıvıların çabuk donmasını engellemek için köpük izolasyonu büyük önem taşımaktadır. Su depoları haricinde üretimlerimizden biri olan mazot tankları firmamız tarafından üretilmektedir. Mazot, benzin, adblue vb. akaryakıt türevlerinin tamamına uygun yapıda plastik depolarımız bulunmaktadır.

Artvin plastik su deposu, monoblok dediğimiz yekpare tek gövde biçiminde üretilmektedir. Üzerinde herhangi bir ek, kaynak veya yapıştırma bulunmuyor. Bu nedenle konulacak alan belirli ölçülerdeyse ihtiyacınız olan çözüme kavuşamazsınız. Fakat Artvin polyester depo modellerimiz içerisinden özel üretimle yaptıracağınız depolar her alana uygundur.

Artvin polyester depo

Karmod Kompozit, 1986 yılından bugünlere kadar sıvı depolama çözümlerinde Türkiye’nin lider kuruluşu olmuştur. Her ihtiyaca uygun olarak üretilen depolama tanklarıyla hizmet vermektedir. Artvin plastik su deposu çeşitlerimiz genellikle ev ve bireysel kullanıcılar tarafından Artvin içerisinde tercih edilirken, yüksek tonajlı depolama ihtiyaçları için Artvin polyester depo modellerimiz tercih edilmektedir. Fiberglas hammadde kullanılarak üretilen ve kat kat takviye edilerek istediğiniz oranlarda güçlendirilebilen Artvin polyester depo seçenekleri sıvı depolama işlemlerinde yoğunlukla tercih edilmektedir.

Bu depolar, 100 ton kapasiteye kadar üretilmektedir. 30 ton, 40 ton, 50 ton gibi birçok ara ölçüde polyester depo üretimleri yapılmaktadır ve tamamen el işçiliğiyle üretilmektedir. Üretim aşamasında herhangi bir makine ve otomatik üretim sistemi kullanılmamaktadır. Bu sayede özel ölçülerde üretime uygundur. 35 ton, 42 ton, 57 ton gibi birçok ara ölçüde isteğinize uygun tonajlarda depo siparişi verebilirsiniz.

Artvin su deposu çeşitli hammaddelerden üretilse de tüm ürün gruplarında dikey, yatay ve dikdörtgen yapıda modellerimiz bulunmaktadır. Artvin polyester depo çözümlerimizde 3 ebatta üretilmektedir. Bu sayede deponun konulacağı alana göre özelleştirme yapılabilmektedir.

Artvin paslanmaz su deposu

Paslanmaz çelik sac kullanılarak üretilen depolarımız gövde yapısı nedeniyle demir kadar sağlam ve leke tutmayan bir boya kadarda temiz görünüme sahiptir. Paslanmaz çelik sac uzun seneler boyu paslanmayan bir yapıdadır. Bu depolar, uzun seneler boyunca pürüzsüz, sağlıklı ve yapısı bozulmadan kullanılır.

Artvin paslanmaz su deposu 100 ton sıvı barındırmaya uygundur. Dikey, yatay ve dikdörtgen modellerde üretilmektedir. Tüm modellerde paslanmaz ayak kullanımıyla depoların gövdesinin yere teması engellenmektedir. Sanayi kuruluşlarında, kalabalık köy alanlarının yüksek tonajlı su depolama ihtiyaçlarında veya bireysel alanlarınızda içme suyu depolama çözümü için kullanılmaktadır.

Paslanmaz depo modellerinin kendine has özelliği bulunmaktadır. Artvin paslanmaz su deposu veya paslanmaz sıvı depolama modelleri yerinde kurulum imkanına sahiptir. Paslanmaz depolar birbirine kaynatılan parçalardan üretilmektedir. Fabrika ortamında çalışma yapılarak üretilen krom sac parçalar argon kaynağı sayesinde bir bütün olarak depo haline gelmektedir. İsteğinize uygun olarak paslanmaz yerinde montaj çözümünü de tercih edebilirsiniz. 100 ton kapasiteye kadar üretilen modellerimizden istediğinizi seçerek yerinde montaj hizmeti aldığınızda depo parçaları fabrikamızda üretilecek ve birleştirme alanına bu şekilde sevk edilecektir. Alanında uzman personelimiz deponun kurulacağı alanda birleştirme ve kaynak işlemlerini yaparak depoyu istediğiniz alanda hazır hale getirecektir.

Artvin su deposu fiyatları

İhtiyacınıza en uygun depo modellerini en cazip fiyatlarla teslim ediyoruz. Şehrimiz içerisindeki müşterilerimize özel olarak hazırladığımız onlarca Artvin su deposu modelleri içerisinden birini seçebilir ya da farklı ölçülerdeki depolar için talepte bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz talebe göre en kısa sürede Artvin su deposu fiyatları hesaplanarak size en uygun fiyat bildirilecektir. Özel fiyat çalışmalarımız ve indirimli depolarımızla sıvı depolama ihtiyacınıza çözüm bulacaksınız.

Artvin su deposu fiyatları seçtiğiniz depo modeline ve üretilecek hammaddeye göre farklılık göstermektedir. Genellikle polietilen hammaddeyle üretilen plastik depoların fiyatları daha uygundur. Standart bir sıvı depolama çözümü arıyorsanız fiyat avantajı bakımından plastik depo modellerinden birini seçmelisiniz. Eğer işyeriniz, tarlanız, alışveriş merkezleri vb. alanlarda daha yüksek tonajlı sıvı barındırma işlemi yapacaksanız polyester ya da paslanmaz ürün gruplarımızdan birini seçebilirsiniz.

İhtiyacınız olan depolama çözümüne hızlı ve en uygun maliyetlerde kavuşmak istiyorsanız, fazladan zamanınızı veya paranızı harcamak zorunda kalmadan hemen fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İletişim Formu