Ankara Su Deposu

Ankara, İç Anadolu bölgesinde kalan ve Türkiye’nin başkenti olan şehrimizdir. Bulunduğu konum ve sosyal ekonomik statüsüyle önemli bir merkez halindedir. Karmod Kompozit olarak yüksek kaliteli, ileri teknolojiye sahip ve modern su barındırma depoları üretmek, Ankara su deposu tedarikçisi olmak bizim için önemli bir misyondur.

Ankara su deposu üretimlerinde yüksek hassasiyete sahip depolar imal ediyoruz. Firmamızın aynı fabrika içerisinde plastik, polyester, paslanmaz hammadde ve malzemelerden her ihtiyaca göre depo üretmesi Ankara su deposu tedariği için ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Maliyeti düşük ve kalitesi yüksek ürünleriyle sizlere tüm sıvı depolama ihtiyacınız için çözüm sunuyoruz.

Ankara konumu itibariyle iklimlerinde farklılıklar göstermektedir. Genelde kış aylarında yoğun ve dondurucu soğuğun etkisi oldukça fazladır. İç Anadolu bölgesinin ikliminin belirgin özelliklerini yaşayan şehrimiz, kuzey bölgelerinde Karadeniz ikliminin ılıman ve yağışlı havaları görülmektedir. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında en sıcak günlerini yaşamaktadır. Farklı iklim şartları ve hava koşulları yaşayan şehrimiz kullandığı depolama tanklarında kaliteye bu yüzden önem vermektedir. Firma olarak Ankara’nın tüm şartlarını biliyor, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak Ankara su deposu üretimlerinde en üst kaliteyi sağlıyoruz. Bireysel kullanımlarda, sanayi alanlarında, tarım arazilerinde veya istediğiniz her alanda firmamızın ürettiği Ankara su deposu modelleri içerisinden tercih yapabilirsiniz.

Ankara su deposu modelleri

Çalışmayı, doğayı ve ülkemizin güzel insanlarını seviyoruz. Her açıdan dürüst ve yenilikçi olmayı ilke ediniyoruz. Bunun bilinciyle Ankara su tankı üretimlerinde insan sağlığını ve çevreyi korumayı ilk koşul olarak kabul ediyoruz. 1986 senesinden beri Türkiye’nin tüm illerinde ve özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde su deposu üreticisi olarak hizmet veriyoruz. Fabrika satış ofislerimiz, hızlı sevkiyat avantajımız, cazip fiyatlarımız, avantajlı kampanyalarımız ve en önemlisi satış sonrası teknik desteğimizle Ankara su deposu satışlarında kaliteli hizmet için çalışıyoruz.

Ankara su tankı ve su deposu çeşitleri yapı itibariyle farklı algılanabilmektedir. Esasında iki ürün çeşidimizde aynıdır. Su tankı kelimesi genel olarak yüksek tonajlara sahip ürünlerde kullanılmaktadır. Fakat 50 litre su tankı veya 100 litre su deposu kelimeleri aynı ürünleri anlatmaktadır. Ankara su deposu üretimlerinde 50 litreden 100 ton kapasiteye kadar plastik, polyester ve paslanmaz malzemeler kullanılarak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak plastik su deposu satışlarında yoğun talep olmasına karşı polyester su deposu satışlarımızla da 100 ton kapasiteye kadar depolama çözümlerinde hizmet sağlıyoruz. Polyester hammaddeyle üretilen bu depolarımız özellikle sanayi alanlarında, fabrikalarda veya yoğun kullanım suyu ihtiyacının olduğu alanlarda tercih ediliyor. Polyester depolar, toprak altı ve toprak üstü çözümlerimizle farklı alanlarda depo barındırma işlemi için uygundur. Bu sayede toprak altında depoyu muhafaza ederek alanlarınız içerisinde yer kazanımı sağlayabilirsiniz.

Ankara plastik su deposu modelleri

Plastik depo modellerimizle Ankara su deposu fiyatları bakımından çeşitli avantajlar sunuyoruz. LLDPE polietilen hammadde kullanılarak üretilen depolarımız çeşitli kullanımlara uygundur. Tam geri dönüşüme uygun olan hammaddemizle üretilen Ankara plastik su deposu uzun yıllar güvenli kullanım sağlar. Aynı zamanda plastik depo ürün grubumuz “Food Grade” denilen gıda temasına uygun yapıdadır. Sağlıklı bir şekilde içme suyu, sıvı veya katı gıda barındırmasına imkân sağlamaktadır.

Özellikle 5 tonluk plastik su deposu fiyatları Ankara ilçelerinde ekonomik avantajıyla yoğun olarak tercih edilmektedir. 50 litreden 25.000 litre kapasiteye kadar üretilen depolarımız U.V. stabilizanlı yapısı sayesinde güneş ışınlarına karşı yüksek dayanıma sahiptir. Sıvı depolarını üretmek kadar içerisindeki sıvının yüksek hassasiyetle korunmasını sağlamak da önemlidir. Ankara plastik su deposu üretimlerinden satışına kadar bu konuya büyük önem vermekteyiz.

Ankara su deposu dikey silindirik, yatay silindirik ve prizmatik köşeli tasarımlara sahip olan imal edilmektedir. Yataydan dikeye her modelin kendine özgü avantajları ve kullanım alanları bulunmaktadır. Hepsinin en önemli ortak özelliği dayanımı, kalitesi ve insan sağlığını koruması olarak öne çıkmalarıdır. Ergonomik tasarımı ve pürüzsüz yüzey yapısıyla farklı renklerde üretimleri yapılmaktadır. Ankara plastik su deposu seçiminizde ister beyaz ister mavi isterseniz de turuncu gibi farklı renklerde üretim yaptırabilirsiniz. Katmanlı üretim tercihiyle 2 katman, 3 katmak veya 4 katmanlı üretim seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara su deposu fiyatları sunmuş olduğu cazip teklifleriyle yatay silindirik olarak 200 litreden 5 ton kapasiteye, dikey silindirik olarak 50 litreden 25 ton kapasiteye, prizmatik köşeli olarak 100 litreden 500 litreye kadar farklı ihtiyaçlarınız için çeşitli ara ölçülerde imal edilmektedir. Ankara plastik su deposu ayrıca yüksek tonajlarda imal edilen ürünlerde estetik kaburga tasarımlarına sahiptir. Dayanımı ve estetiği artıran kaburga tasarımları farklı depolarımızda kullanılmaktadır. Tüm depolarımızda gıda temasına uygun vidalı plastik kapak kullanılmaktadır. Doldurma ve boşaltma işlemlerinde kapak tasarımıyla büyük kolaylıklar sağladığı gibi kullanımı da son derece basittir. Depolarımız giriş çıkış yuvaları bakımından her ürününde standart olarak pirinç manşon yuvasına sahiptir. Aynı zamanda plastik veya paslanmaz manşon yuvaları müşteri isteğine göre depolarımız üzerine takılabilmektedir.

Karmod Kompozit üretimi Ankara plastik su deposu ürünlerinin yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklerinin haricinde öne çıkan daha birçok özelliği ve avantajı bulunmaktadır. Depolarımızın her biri alanında uzman personeli, Avrupa’dan özel olarak getirilen 1. kalite hammaddesi ve yüksek kaliteli rotasyon teknolojisiyle üretilmektedir.

Ankara paslanmaz su deposu modelleri

Paslanmaz sac kullanılarak üretilen depolar Karmod Paslanmaz departmanımızın uzmanlığıyla aynı fabrika içerisinde üretilmektedir. 500 litreden 100 ton kapasiteye kadar Ankara paslanmaz su deposu üretimi yapıyoruz. Farklı tasarım ve ara ölçülerdeki modellerimizle dikey, yatay, prizmatik köşeli olarak üretim imkânı bulunmaktadır.

Ankara su deposu her sektöre ve bireysel kullanıma uygun olarak tasarlanıp üretilmektedir. Su depolamasıyla birlikte endüstri tesisleri içerisinde süt, sıvıyağ, meyve suyu, sirke, pekmez, çikolata vb. gıda ürünleri, asit ve mazot gibi kimyasal içerikli sıvılar Ankara paslanmaz su deposu modelleri içerisinde depolanabilir.

Paslanmaz depolama tankları pürüzsüz ve parlak bir dış yapıya sahiptir. Özel olarak insan gücüyle hazırlanan ürünler uzman personellerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmaktadır. Depoların taşıyıcı ayaklarından depo dışı merdivenine, özel kapak yapısından giriş çıkış yuvalarına kadar paslanmaz malzeme kullanılmaktadır. Ankara paslanmaz su deposu tercihlerinizi önemli kılan bir diğer özellikse temizlik ve bakım işlemlerinin kolay olmasıdır. Bu depolar, evsel kullanımlardan endüstri tesislerinde kullanıma kadar cazip avantajlar sunmaktadır.

Ankara paslanmaz su deposu her açıdan zengin bir yapıya sahiptir. Yerinde kurulum avantajıyla ayrıcalık yaratmaktadır. Yüksek tonajlı depolara ihtiyacınız var fakat deponun kurulacağı giriş alanı çok dar… Bunun için giriş alanını yıkmanız gerekmiyor. Karmod Paslanmaz olarak basit ve pratik bir çözüm sunuyoruz. Ankara paslanmaz su deposunun her modelinde parçalı üretim imkânı bulunmaktadır. Deponun her parçası fabrikamızda üretilmekte ve kurulum yerine parça parça getirilmektedir. Alanında uzman personellerimizle deponun kurulacağı alanda argon kaynağı yapılarak birleştirme işlemleri tamamlanmakta ve deponuz tek parça haline getirilmektedir.

İstediğiniz ebatta, kapasitede, modelde veya hangi malzemeden üretim yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak hemen fiyat alabilir, projelerinizi uzman personellerimizle hazırlayabiliriz. En hızlı ve kaliteli çözümlerle Ankara su tankı üretimlerimizde sizler için hizmet veriyoruz.

Ankara su deposu fiyatları

Hem ürünüm kaliteli olsun hem de fiyatı uygun olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara su deposu fiyatları ile fark yaratıyoruz. Her ürün grubumuzda cazip fiyatlarla müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Ankara su deposu fiyatları sayesinde projelerinizi ve hobilerinizi ertelemeyin. 2020 senesinden beri yaşadığımız pandeminin ve savaşların etkisiyle beraber birçok sanayi firmasının projeleri ertelendi. Biz firma olarak depolama ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Ankara su deposu fiyatları ile hızlı satış ve sevkiyat imkanları sunuyoruz.

Su depoları Ankara içerisinde birçok farklı modeli barındırıyoruz. Dikey, yatay ve prizmatik modellerde ürettiğimiz Ankara su tankı ürün yelpazemiz her modelde farklı fiyat avantajlarını sizlere sunuyoruz.

Son günlerde oldukça fazla gündemde olan su depolama ihtiyaçları için firmamız herkese kolaylık sağlamaktadır. Güzel ve şık yapısı, ergonomik kullanımı ve uzun seneler güvenle kullanım imkânı sunan depolarımız yoğun olarak şehrimiz içerisinde satılmaktadır.

Ankara su deposu özellikleri

Her bir depomuz farklı avantajlara ve özelliklere sahiptir. 50 litre, 100 litre, 200 litre gibi depolarımız küçük ebatlı ve ev kullanımları için ideal özelliklere sahipken, 10 ton ve üzeri depolarımız sanayi alanlarında güvenli kullanım için tercih edilmektedir.

Yatay depolar düşük yüksekliğe sahip olduğundan yükseklik problemi olan alanlar için idealdir. Dikey depolarımızsa yüksekliği bakımından problem olmayan fakat dar alanlar için rahat kullanım sağlar. Depoların kapasiteleri kadar ölçü ve model özellikleri de kullanımı etkilemektedir.

Plastik, polyester ve paslanmaz modellerde üretilen depolarımızın birçok özelliği vardır. İhtiyacınız olan depo modeli ve avantajlı Ankara su deposu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu