Ağrı Su Deposu

Su deposu olarak adlandırılan tüm ürünler değişik koşullarda suyun muhafaza edilmesini ve daha sonra da istenilen alanlarda kullanımını sağlamak için üretilen depolardır. Ağrı su deposu en zor şartlarda kullanılabilmek için en ideal ürünlerimizdir. Ağrı su deposu içerisinde sular en soğuk alanlardan en sıcak alanlara kadar korunmayı sağlamaktadır.

1986 yılından beri plastik, polyester ve paslanmaz ürün gruplarında başta Türkiye olmak üzere Dünya genelinde 100.000’den fazla depolama ürünü satışımızla lider üreticiyiz. Türkiye’nin lider kuruluşu olan firmamız Ağrı su deposu modelleri ile dayanıklı depolar sunmaktadır. Ayrıca polyester su deposu çeşitlerimizle toprak altına yerleştirebileceğiniz özel olarak güçlendirilmiş depolarla da fark yaratıyoruz. Yer avantajı sağladığı gibi güçlendirilmiş polyester hammadde yapısı sayesinde daha uzun ömürlü depolara sahip olabilirsiniz.

Tüm ürünlerini tek fabrika ortamında imal eden, üstün hizmet ve kalite garantisiyle sizlere sunan firmamız sipariş ettiğiniz depoları birkaç gün içerisinde en hızlı şekilde Ağrı iline teslim etmektedir. Hızlı teslimat ve kusursuz üretim anlayışıyla her modelde depoyu sizler için özenle hazırlıyoruz. Yazlık evlerinizden kışlık evlerinize, yayla evlerinden tarlalarınıza kadar sıvı depolama çözümleriyle Ağrı su deposu üretimlerimiz, ayrıcalıklı özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Ağrı su deposu modelleri

Depolama ürünlerimiz monoblok gövdeli veya parçalı demonte üretimiyle farklı şekillerde imal edilmektedir. Ağrı su deposu modelleri içerisinde yer alan plastik depolar monoblok tek gövde yapısıyla üretilirken, polyester ve paslanmaz depolar demonte olarak parçalı bir şekilde üretilmektedir. İsterseniz polyester ve paslanmaz depolarımızı tek parçalı monoblok yapıda da isteyebilirsiniz. Monoblok diye tabir ettiğimiz üretim fabrika ortamında deponun tek parça olarak hazırlanıp müşterimize yollanmasıdır. Demonte parçalı diye tabir ettiğimiz üretimse deponun tüm parçalarının hazırlanarak deponun kurulacağı alana taşınması ve o alanda birleştirilerek bir bütün halde kullanıma hazır hale getirilmesidir. Demonte parçalı üretim depolama ürününün gireceği kapı veya alanın dar olması nedeniyle tercih edilmektedir. Böylece bir bütün olarak yerine götürülemeyen depolar parça parça istenilen alana taşınıp, birleştirilmesi yapılmaktadır. Ağrı su deposu modelleri içerisinden istediğinizi seçerek Ağrı su deposu avantajlarından sizlerde faydalanabilirsiniz.

Ağrı içerisinde Doğubayazıt başta olmak üzere Patnos içerisinden de sıklıkla depolarımız satın alınmaktadır. Ağrı su deposu modelleri ile onlarca farklı renk ve kapasiteyi sizlere sunuyoruz. Dikey, yatay, prizmatik, silo, toprak altı, toprak üstü, demir ayaklı depo veya paslanmaz ayaklı depo seçeneklerimizle her alanınıza uygun ürünler imal ediyoruz. Firmamız, teknolojik altyapısı ve geniş ürün yelpazesiyle ihtiyacınıza çözümler üretiyor.

Ağrı plastik su deposu

Ağrı sanayi bakımından fazla gelişme göstermeyen illerimizden biridir. Genelde hayvancılık ve tarımla insanlar geçimini sağlamaktadır. Bu nedenle kolay taşıma avantajı, yüksek tonajlarda su depolama ayrıcalığı ve uzun ömürlü kullanımıyla Ağrı plastik su deposu en çok tercih edilen modellerimizdir.

Ağrı ilinde soğuk ve ılıman iklim yaşanmaktadır. Kış ayları oldukça soğuk geçmekte ve çok fazla yağmur yağmaktadır. Fakat ilimizin bulunduğu konum itibariyle kar yağışı daha yoğundur. Kar yağışlarının soğukla birleşmesi sonucunda sıklıkla donmalar ve buzlanmalar yaşanmaktadır. Ağrı plastik su deposu monoblok gövdesi sayesinde kaynak yeri bulunmamakta ve Avrupa’dan özel olarak getirilen 1. kalite LLDPE hammadde kullanımı yapılarak üretilmektedir. Ağrı plastik su deposu ürünlerini ayrıcalıklı kılan en büyük özelliği hammaddesidir. Bu sayede yoğun ve dondurucu soğuğa bile maruz kalınsa depolarda herhangi bir hasar oluşmamaktadır.

Karmod Kompozit depolarının en büyük özelliklerinden biride depoların dış kaplaması yapılarak her türlü iklim şartında özel olarak ekstra koruma sağlamasıdır. Ağrı plastik su deposu seçimlerinizde depoların ömrünün daha uzun olmasını sağlamak için poliüretan köpük kaplaması yaptırabilirsiniz. Bu sayede depolarınız tüm dış etkenlerden daha yoğun bir şekilde korunacağı gibi içerisindeki sıvının donmasına veya ısınmasına karşı yüksek kaliteli çözüm sunmaktadır.

Ağrı sıvı deposu

Üretimini yaptığımız tüm depolarımız su haricinde çeşitli sıvıların da barındırılması için uygun yapıdadır. Ağrı su deposu olarak imal edilen depolarımız suyun direnci ve aşındırma gücüne uygun olarak en doğru çözümle üretilmiştir. Eğer çeşitli sıvıların barındırma işlemi yapılacaksa depoların hammadde ve malzeme yoğunluğu arttırılmalıdır. Ağrı sıvı deposu çözümlerimiz her türde sıvı depolama ihtiyacı için kullanılabilir.

Ağrı plastik su deposu satın alımlarınızda eğer farklı bir sıvı stoklaması yapacaksanız uzman satış danışmanlarımıza bu sıvıları söylemeniz gerekmektedir. Alanında uzman personellerimiz ve AR-GE departmanımızın yönlendirmesiyle barındıracağınız sıvıya göre depoların özel olarak güçlendirmesinin nasıl olması konusunda özenli çalışmalar yapılır. Eğer polyester ve paslanmaz malzemelerden üretilen bir depoyu satın alacaksanız aynı şekilde barındıracağınız sıvı hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Özellikle paslanmaz su deposu çeşitlerimiz içme suyu barındırmak için antibakteriyel ve hijyeniktir. Fakat içerisinde sıvı veya katı birçok ürünün depolanmasına imkân sağlamaktadır.

Su depolaması haricinde Ağrı ilimizde yakıt depolama işlemi oldukça fazladır. Ağrı sıvı deposu çözümlerimiz özellikle mazot tankı olarak kullanıma oldukça uygundur. Sabit veya taşınabilir mazot tankı olarak depolarımızı kullanabilirsiniz. İçerisinde akaryakıt türevi kimyasal sıvı barındıracaksanız yakıt tankeri üretiminde ek güçlendirmeler yapılması gerekmektedir.

Ağrı sıvı deposu estetik bir tasarım yapısına sahiptir. Her alanda kolay bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Ağrı su deposu modelleri içerisinden herhangi bir ürünü tercih ettikten sonra sıvı deposuna özgü güçlendirmeler yapılarak istediğiniz özelliklerde ürünler hazır hale getirilmektedir.

Sıvı depolama çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmek, hızlı bir şekilde sipariş vermek ve detaylı fiyatlandırmalar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu