Afyon Su Deposu

Sıvı depolama ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek birçok depolama tankı modeli bulunmaktadır. Gün geçtikçe kullanımı artan bu ürünler su, sıvı veya katı gıda depolaması içinde kullanılmaktadır. Afyon su deposu olarak çeşitli ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Dayanıklı ürünlerimizle şehrimize ve çevre illere hizmet sunuyoruz.

Afyon su deposu, sadece su veya sıvı depolaması için kullanılmamaktadır. Polietilen depolarımız plastik silo depo modeliyle sıvı ve katı gıda stoklaması içinde tercih edilmektedir. Monoblok gövdeye sahip tek parçalı ya da demonte birleştirilebilir yapıya sahip, çeşitli malzemelerden üretilen depolarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Afyon su deposu olarak hizmet veren firmamız her tür darbeye ve dış etkene maruz kalabilecek, güçlendirilmiş gövde yapısına sahip depolar üretmektedir. Bu sayede istediğiniz her alanda depolarımızı kullanabilirsiniz.

Afyonkarahisar ya da halk arasındaki ismiyle Afyon, Ege bölgesinin daha iç kısımlarında bulunan, termal tesisleri ve turistik alanlarıyla ünlü bir şehrimizdir. Konumu itibariyle bir geçiş güzergahıdır. Bu nedenle dinlenme alanlarında ve sosyal tesislerinde insanların zaman geçirme süreleri oldukça fazladır. Bu gibi alanlarda sürekli bir insan sirkülasyonu olacağından dolayı su kesintilerine karşı her zaman hazır olmak gerekmektedir.

Afyon su deposu için en iyi çözüm Karmod Kompozit!

1986 yılından bugüne kadar depo sektöründe uzmanlaşan kadromuzla hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin lider üreticisi olduğumuz gibi Dünya genelinde 35’den fazla ülkeye depo çözümleri üretmekteyiz. Uzmanlığımızın vermiş olduğu yetkinlikle 15 senedir depolama tankları tercihinde lider markayız.

Afyon, konumu itibariyle ulaşımı basit ve yerleşim bakımıyla ürün nakliyesi kolay olan şehirlerimizden biridir. Nüfusu 750 bin civarlarında olan fakat konumu itibariyle insan yoğunluğunun daha yüksek seviyelere çıktığı şehrimize Ege’nin nadide incisidir. Bizde şehrimizin yapısını bozmadan ve insan sağlığını ön planda tutarak Afyon su deposu çözümleriyle en doğru hizmeti vermekteyiz.

Sıvı barındırma her alan için gerekli olan bir ihtiyaçtır. Sıvıyı sadece su olarak düşünmemek gerekiyor. Atık su, kimyasal, deterjan, asit, foseptik sular, yakıt vb. birçok sıvı depolama işlemi için kapalı alana ihtiyaç duyulmaktadır. Afyon su deposu olarak hizmet veren firmamız Afyon plastik depo üretimleriyle bu tarzda sıvıların stoklanmasına çözüm sunmaktadır. Ayrıca polyester ve paslanmaz malzemeler kullanılarak üretilen 100 ton kapasiteye kadar olan yüksek tonajlı depolama çözümlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza tek çatı altında farklı çözümler sunabiliyoruz.

Afyon polietilen su deposu

38 yılı geçen tecrübemiz, alanında uzman ekiplerimiz ve dünya standartlarındaki son teknoloji üretim tesislerimizle Karmod Kompozit en hızlı çözümleri sunmaktadır. Tecrübemizin kalitemizle birleşmesiyle en kullanışlı ve uzun ömürlü Afyon polietilen su deposu çeşitlerini üretmekteyiz. Aynı zamanda en ucuz Afyon su deposu fiyatları ile fark yaratmaktayız.

Sağlıklı kullanım ön planda tutularak yapılan üretimlerimiz farklı kalite belgeleriyle de tescillenmiştir. Depolarımız ISO, OHSAS gibi çeşitli kalite belgeleri haricinde içilebilir su barındırma sertifikasına da sahiptir. Şirket ahlakı olarak insan sağlığı her zaman ilk önceliğimizdir. Afyon polietilen su deposu üretimlerimizde de sağlıklı su ve sıvı barındırma işlemi için tüm testler özenli bir şekilde yapılmıştır.

Şehrimiz ege içerisinde olmasına rağmen denize uzak ve etrafı dağlık bir alanla çevrilidir. Bu nedenle tipik bir karasal iklim yaşanmaktadır. Kışları karlı ve soğuk olan karasal iklim, yazları sıcak ve kurak yapıya sahiptir. Bu nedenle iç ve dış mekanlarda kullanılacak sıvı tankları özenle seçilmelidir. Firma olarak şehrimizin tüm yapısını bildiğimiz için Afyon polietilen su deposu üretimlerinde fark yaratmaktayız.

Afyon polietilen su deposu ürün gruplarıyla öne çıkan plastik depo çeşitlerimiz 25 ton kapasiteye kadar sıvı depolamasıyla, kısa süreli su kesintilerinde yoğun insan trafiğine sahip alanlarda su temini sağlayabilmektedir. Fakat daha büyük sosyal tesis alanlarında polyester su deposu seçeneklerinden biri tercih edilerek 100 ton kapasiteye kadar yüksek tonajlı kullanım suyu depolama işlemine çözüm bulabilirsiniz.

Afyon plastik depo kullanımı her gün artıyor

LLDPE polietilen hammadde kullanımıyla üretilen depolarımız sektörümüzde polietilen depo veya plastik depo olarak bilinmektedir. Özellikleri ve görünüşleri tamamen aynı olan depolarımız sadece bölgesel olarak farklı isimlendirmelerle bilinmektedir.

İhtiyaçlarınıza kesin çözümler sunan Afyon plastik depo ürün grubumuz gün geçtikçe daha yoğun bir kullanım alanı bulmaktadır. Tarım arazilerinin fazla olmayışı, sosyal ve turistik tesislerin yoğunlukla bulunması, otel ve ev gibi alanlarda insan nüfusunun yoğun olması şehrimizi daha çok plastik ürünlerle sıvı depolama ihtiyacına yöneltmiştir. Afyon polietilen su deposu seçenekleri her kullanıma hitap etmektedir. Depolama ürünlerimiz dış darbeye maruz kalmadıkça bulunduğu alanda elli yıldan uzun bir süre kolaylıkla kullanılır. Fakat kullanım hataları nedeniyle ürünler üzerinde telafisi olmayacak yapısal bozukluklara da sebep verilebilir. Afyon plastik depo seçeneklerimizi inceleyerek en doğru sonucu almak için uzman satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Su barındırma ve sıvı depolama çözümleri konusunda uzmanlaşan firmamız her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Coğrafi konumu bakımından her zaman en dayanıklı depolara ihtiyaç duyulan şehrimizde Karmod Kompozit ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde Afyon plastik depo ihtiyaçlarında uygun fiyatları, en cazip avantajları ve uzun kullanım ömrüyle firmamız her zaman sizleri düşünmektedir.

Afyon su deposu fiyatları ve çevre illere teslimat

Kalite ve tecrübe hemen kazanılmaz. 1986 yılından beri Afyonkarahisar başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerine depolarımızı ulaştırıyoruz. Özellikle Afyon su deposu fiyatları düşünüldüğünde farkımızı ortaya koyuyoruz. En ucuz fiyatlara sahip depolarımız artık bir tık uzağınızda…

Afyonkarahisar bir geçiş güzergahı olması ve alt yapısının sağlam olması sayesinde çevre illere ulaşımı çok basittir. Bulunduğu alan itibariyle kuzeyinde Marmara, batısında Ege, doğusunda İç Anadolu bölgesi ve güneyinde Akdeniz bulunmaktadır. Tüm bölgelerin ortasında kaldığı için şehrimizin önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. Ürünlerimizin sevkiyat ve nakliyesi bu sayede daha kolay olduğundan Afyon su deposu fiyatları bakımından avantajlı indirimlere sahip olabilirsiniz.

Afyon su deposu modellerimizin tamamı kolaylıkla sipariş verilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden en uygun Afyon su deposu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen teklif isteme talebinizi yollayabilirsiniz.

İletişim Formu