Adana Su Deposu

Adana su deposu denilince sıcak yaz günlerine dayanıklı depolama çözümleri akla gelmektedir. Her geçen gün su ve sıvı stoklama ihtiyacının arttığı şehrimizde su depolarının kalitesi ayrı bir önem taşımaktadır. Pratik ve kullanışlı bir yapıya sahip olan Adana su deposu, herkesin beğenisi kazanmış uzun ömürlü ürünlerdir. Depolarımız sektörünün öncü firması Karmod Kompozit sayesinde daha kaliteli ve güvenli olarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Su veya çeşitli sıvı depolama ihtiyacınız varsa her daim başarılı çözümlerle yanınızda olan firmamız, Adana su deposu ürün yelpazesiyle çok zengin modellerde farklı çözümler sunar.

Su insanların en temel gerekliliklerinden biridir. Bu bilinçle çalışıyor, üretimlerimizi bu yönde yapıyor ve insan sağlığı için en uygun su depolarını üretiyoruz. İnsanlar ilk çağlardan günümüze kadar farklı alanlarda su barındırma işlemi yapmışlardır ve yaşamlarını bu suları kullanarak devam ettirmişlerdir. Yani sularımız insanın doğasında yer alan içgüdüsel bir ihtiyaçtır. Adana su deposu modelleri ile yaşamın gerekliliği olan sularımızın güvenli depolanmasını sağlıyoruz.

Adana su deposu modelleri

Sıcak ve kurak iklimi olan Adana içerisinde sıvı barındırma işlemi her geçen gün daha çok önem kazanmaktadır. Yazın kavurucu sıcaklarında buharlaşan suların miktarını azaltmak, ihtiyaç halinde suyun kullanımı sağlamak için Karmod Kompozit üretimi su depolama ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Adana su deposu üretimleriyle birbirinden farklı dikey, yatay ve prizmatik modellerdeki sıvı depolarından birisini tercih edebilirsiniz. Yoğun su kullanımının olduğu Adana içerisinde yüksek ebatlı su depolama işlemi büyük önem taşımaktadır. Adana su deposu modelleri ile her alana uygun üretim yapmaktayız. Standart üretimlerimiz haricinde, yoğun sıcaklıklarda farklı sıvı ihtiyaçları depolamak için toprağın altına gömülebilir plastik toprak altı su deposu üretimleri de yapmaktayız. Toprağın altına gömülebilen güçlendirilmiş yapıya sahip depolar güneş ışınlarına maruz kalmayacağı ve toprağın soğutucu özelliğinden faydalanarak şehrimizin kavurucu sıcaklıklarından daha az etkilenecektir.

Adana su deposu modelleri içerisinde istediğiniz ürünü bulamazsanız özel üretim imkânıyla sizlere farklı çözümler sunmaktayız. Her türlü hava şartına karşı kullanıma uygun depolarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Depolama ürünlerimiz 50 litreden 25 ton kapasiteye kadar olan dikey, 200 litreden 5 ton kapasiteye kadar olan Adana yatay su deposu ve 100 litreden 500 litreye kadar olan prizmatik olmak üzere plastik depo modellerinde üretilmektedir. Fakat firmamız polyester ve paslanmaz malzemeler kullanarak da depo üretimleri yapmaktadır. 100 ton kapasiteye kadar üretilen polyester depolar özellikle sanayi kuruluşlarında her türlü sıvının depolamasında kullanılırken, şehrimize özel olarak üretilen Adana paslanmaz su deposu modelindeyse içme suyu depolaması için sağlıklı çözümler sunmaktadır. Siz ihtiyacınızı söyleyin biz en uygun çözümü sizlere sunalım…

Adana yatay su deposu avantajları

Depolarımız içerisinde en çok tercih edilen yatay su deposu çeşitlerimizdir. 200 litreden başlayarak 5.000 litre kapasiteye kadar uzanan ürün yelpazemiz her türlü alanda kullanmak için ideal yapıdadır. Evlerinizin çatı katlarında, şehirden uzakta tarlalarınızda ve bahçelerinizde su depolamasını yapabilirsiniz. Özellikle tarla ve bahçelerinizde, merkezi su sisteminden uzak olan her alanda 5 ton kapasiteye kadar yüksek kapasitelerde su barındırması yapabilirsiniz. Çukurova, Karataş, Feke ve Kozan gibi ilçelerde de Adana yatay su deposu tercih edilmektedir. Depolarımızın bir diğer özelliği 3 katmana kadar farklı et kalınlıklarında üretilebilmesidir. Et kalınlığı deponun dayanıklılığıyla doğru orantılıdır. Et kalınlığı yüksek olan depolar darbe ve dış etkenlere karşı daha dayanıklıdır. Depolama ürünü seçimlerinizde iç ve dış katman renklerini seçerek yoğun güneş ışınlarına karşı ekstra dayanım elde edebilirsiniz. Bu sayede Adana yatay su deposu kullanımlarında güneşten kaynaklı UV ışınların suya zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz.

Adana paslanmaz su deposu ile içme suyu depolama

Sektörünün öncü firması olarak Adana ilimizdeki müşterilerimize mükemmel çözümler sunuyoruz. Yılların deneyimini kalitesiyle birleştiren firmamız içme suyu depolama çözümlerinde farklı modellere sahiptir. Adana paslanmaz su deposu ile yüksek tonajlarda su depolaması yapabilirsiniz. İçme suyu barındırma işlemleri için en çok plastik su deposu ve paslanmaz su deposu tercih edilmektedir. Adana paslanmaz su deposu özellikle sanayi kuruluşları, avm, yüksek oranda sulama gerektiren araziler veya insan popülasyonunun yoğun olduğu yerlerde temiz su depolama işlemi için kullanılmaktadır. Adana su deposu modelleri olarak paslanmaz sac kullanılarak üretilen ürünlerimiz maliyet olarak plastik kullanılarak üretilen depolardan pahalıdır. Fakat kullanım avantajı olarak 100 tona kadar, seri bağlantıyla daha yüksek tonajlarda kullanılabilmektedir. Bu nedenle yoğun su kullanımını olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Türkiye’nin en sevilen şehirlerinden biri olan Adana her geçen gün daha fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehrimiz içerisinde bulunan tarihi yapılar, Adana’nın lezzetleri yemekleri ve sanayi alanlarının çoğalmasıyla sürekli insan nüfusu artmaktadır. Sürekli ziyaret alan yerlerde içme suyu kullanımı ve sıvı depolama ihtiyacı da buna bağlı olarak artmaktadır. Adana su deposu ihtiyacınızı sağlamak için Karmod Kompozit her zaman yanınızdadır.

Adana su deposu fiyatları

Adana su deposu modelleri farklı ebatlarda ve kapasitelerde üretilmektedir. Her deponun kendine özgü hammaddesi ve malzemesi bulunmaktadır. Özelikle Çukurova, Karataş, Kozan içerisinde Adana yatay su deposu öne çıkarken, Seyhan, Pozantı, Feke ilçelerinde Adana paslanmaz su deposu seçeneklerimiz yoğun olarak tercih edilmektedir. Ayrıca şehrimiz içerisinde yoğun olarak mazot tankı satın alma işlemleri yapılmaktadır. Adana su deposu fiyatları ile sıvı barındırma ihtiyacınızı en uygun fiyatlarda ve en iyi kalitede karşılıyoruz. Su, yakıt, kimyasal sıvı, atık sular, mazot gibi birçok sıvı depolama ihtiyacınız için çözüm sunuyoruz.

Adana su deposu fiyatları ile sektöründeki rakiplerinden ayrılan firmamız çözüm odaklı bir çalışma yapısına sahiptir. Deponun satın alımından nakliyesine kadar her konuda destek sağlamaktayız. İster Adana su deposu olsun ister yakıt deposu olsun veya çeşitli sıvı depolama çözümü ihtiyacınız olsun bunlar için tek adres Karmod Kompozit…

İletişim Formu