Seyyar Tuvalet - Mobil Tuvalet

3 adet ürün listelendi.

Seyyar tuvalet nedir?

Seyyar tuvalet, taşınabilir ve kolay bir şekilde yeri değiştirilebilen bir tuvalet çözümüdür. Genellikle açık hava etkinlikleri, kamplar, inşaat sahaları ve afet bölgeleri gibi yerlerde tercih edilir. Seyyar wc kabinleri kolay yer değiştirilebilir yapısıyla portatif olarak kullanılabileceği gibi sabitlenerek kalıcı kullanım içinde devreye alınabilir.

Genel olarak istenilen alana hızlı bir şekilde sevk edilerek kolay kullanım avantajı sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Acil durumlarda hazır olan kabinler istenilen alana kolay bir şekilde taşınarak hemen devreye alınabilir. Ayrıca herhangi bir yerde kullanılabildiği için pratiktir ve düz bir zemine yerleştirildikten sonra her alanda rahat kullanım sağlar.

Seyyar Tuvalet (Klozetli)
Seyyar Tuvalet (Klozetli)
Genişlik: 112 cm
Yükseklik: 225 cm
Ağırlık:
İncele
Seyyar Tuvalet (Yer Taşlı-Foseptik Depolu)
Seyyar Tuvalet (Yer Taşlı-Foseptik Depolu)
Genişlik: 112 cm
Yükseklik: 225 cm
Ağırlık:
İncele
CTP seyyar tuvalet
CTP Seyyar Tuvalet
Genişlik: 120 cm
Yükseklik: 235 cm
Ağırlık: -
İncele

Seyyar tuvalet modelleri ile tüm sorunları geride bırakın

Üretimini yaptığımız seyyar tuvalet modelleri ile insanların doğal ihtiyaçlarını karşılamaları için konforlu bir alan sağlıyoruz. Her biri kullanıma hazır imal edilen ürünlerimiz hızlı bir şekilde kurulabilecek yapıdadır.

Polietilen ve polyester hammadde kullanarak 2 farklı modelde üretim yapıyoruz. Tekli kabin olarak ürettiğimiz modellerin içerisi müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilecek yapıdadır. Özellikle afet bölgeleri ve şantiye alanları gibi yerlerde seyyar wc ihtiyaçlarına göre kabin içi çok fonksiyonlu hale getirilebilmektedir.

Polyester hammadde kullanılarak üretilen CTP seyyar tuvalet, polietilen ve polipropilen malzemeden yapılan tuvaletlerden farklıdır. Taşınabilir tuvalet çözümleri arasında en yaygın olanlarıdır. Hızlı, pratik ve kolay üretim imkanına sahiptir. Bu sayede ihtiyaç durumlarında seri üretime uygundur. İç kısmı plastikten yapılmış malzemelerden oluşmaktadır, dış kısmı ise genellikle polyesterden yapılmış bir kabin halindedir. Polyester; yüksek mukavemetli, dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Bu nedenle oldukça sağlam gövde yapısına sahiptir. Ayrıca daha uzun ömürlüdür ve sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Üretimini yaptığımız bir diğer ürünümüz ise polietilen seyyar tuvalet olarak bilinmektedir. Tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Üretiminde yüksek yoğunluklu LLDPE polietilen hammadde kullanılmaktadır. Polyester kullanılarak üretilen modellere göre üretimi daha uzun sürmektedir.

Tuvalet haricinde seyyar duş kabini olarak da kullanıma imkân veren ürünlerimiz bazı özelleştirmeler ile seyyar duş kabini modeline çevrilmektedir. Dış kabin yapısı aynı kalan ürünlerimizin iç aksamı değiştirilerek duş başlığı eklenmekte ve duş suyunun gider yapısı oluşturularak tahliye hattı oluşturulmaktadır. Bu seyyar çözümler, insanların tuvalet ve duş ihtiyaçlarını karşılamaları için hayati bir rol oynamaktadır.

Seyyar tuvalet fiyatları ile avantajı yakalayın

Model, boyut ve kullanılan malzeme gibi birçok faktöre bağlı olarak seyyar tuvalet fiyatları değişebilir. Fakat standart bir sabit tuvalet gibi inşa süreci olmadığından ve çeşitli süreçlerden geçmesi gerekmediğinden dolayı daha ekonomiktir. Üretim alanında birleştirilerek kullanım alanına sevk edilen ürünler temiz su kaynağına ve kanalizasyon hattına bağlanarak kolay bir şekilde kullanılır. Bu sayede mobil tuvalet kurulacak alanda bir inşa çalışması yapılmayacağından ürünlerimiz fiyat olarak avantajlı hale gelmektedir.

Seyyar tuvalet fiyatları birçok bakımdan daha avantajlıdır. Polyester kullanılarak üretilen CTP seyyar tuvalet diğer modellere göre daha ekonomiktir. Tamamen polietilen malzeme kullanılarak üretilen ve yapı itibariyle daha şık bir görünüşe sahip olan polietilen seyyar tuvalet seçenekleri ise CTP seyyar tuvalet ürünümüze göre biraz daha pahalıdır.

Üretimde kullanılan malzemeler de fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Örneğin; bazı tuvaletlerin iç veya dış gövde yapısı daha dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle daha pahalıdır. Firma olarak sektördeki benzerlerine göre daha kaliteli malzemelerden üretilen seyyar tuvalet ürünlerimiz fiyat avantajı olarak rakiplerine göre daha avantajlıdır.

Seyyar tuvalet özellikleri ile ön plana çıkıyor

Ürünlerimizin en önemli özelliği taşınabilir tuvalet çözümü olarak kullanılmasıdır. İstenilen alana hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Tek parçalı gövde yapısına sahiptir. Ayrıca ürünlerimizde temiz su depolama alanı yer almaktadır. Şebeke suyunun olmadığı yerlerde bu depo sayesinde temiz su ihtiyaçları kolay bir şekilde karşılanır. Ayrıca aldığınız tuvalet için daha yüksek boyutlu su depolama alanına ihtiyacınız olursa plastik su deposu seçeneklerimiz içerisinden ihtiyacınız olan en doğru depoyu seçebilirsiniz. Seyyar tuvalet üzerinde yer alan bağlantı yuvaları sayesinde aldığınız depoyu kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bu sayede yüksek tonajlı temiz su ihtiyaçlarınızı da kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Çeşitli modellere sahip ürünlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak istenildiği gibi özelleştirilebilir. Bu nedenle üretimini yaptığımız modellerin seyyar tuvalet özellikleri hakkında genel olarak aşağıdaki maddeleri sayabiliriz.

 • Taşınabilir: Ürünlerin en belirgin özelliği taşınabilir olmasıdır. Bu sayede tuvaletlerin kullanım yerleri kolaylıkla değiştirilebilir.
 • Dayanıklı malzeme: Bu ürünler genellikle polietilen ve polyester malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Bu malzemeler çevresel koşullara dayanıklı, hijyenik ve uzun süreli kullanıma uygundur.
 • Kimyasal sıvı: Temizliği sağlamak ve kötü kokuları önlemek için foseptik tankı içerisinde ayrıştırıcı kimyasal sıvılar kullanılmaktadır. Bu sıvılar tuvaletin temiz kalmasını sağlar ve sağlık açısından hijyenik hale getirir.
 • El yıkama istasyonu: Sabunluk ve yıkama alanı sayesinde el hijyeni kolay bir şekilde sağlanmaktadır.
 • Aydınlatma sistemi: Bazı ürünlerin içlerinde aydınlatma sistemi mevcuttur. Bu sayede tuvalet kullanımı gece saatlerinde mümkün hale gelmektedir. Üretimini yaptığımız modeller içerisinde opsiyonel olarak kullanıcı taleplerine göre aydınlatma sistemi takmaktayız.

Seyyar tuvalet tercih etmenin avantajları nelerdir?

Özellikle kolay taşınabilir yapısı ve ekonomik maliyeti ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ürün içerisinde yer alan temiz su depolama alanı ve foseptik atık depolama alanı ürünü benzerlerinden farklı kılmaktadır. Bunların haricinde ürünlerimiz çeşitli avantajlara sahiptir. Bunların başlıcaları:

 • Hijyen: Üretilen malzemeler sayesinde hijyenik bir çözüm sunar. Kanalizasyon sistemi olmayan yerlerde bile kolay kullanım sağlar. Tuvalet içerisindeki foseptik atık depolama alanı ile atıkların depolanması kolay bir şekilde sağlanır. Birden çok tuvaletin olduğu ve yoğun kullanımlarda atık tankı çabuk dolacağından ek bir polyester foseptik tankı bağlanarak atıkların depolanması da sağlanabilir.
 • Kolaylık: Kullanımı kolaydır. Tuvaletin içindeki atıkların boşaltılması, şebeke suyu veya kanalizasyon sistemine bağlanması, kimyasal sıvıların yenilenmesi veya temizliği teknik bir beceri gerektirmez.
 • Uygun maliyetli: İnşa maliyeti olmadığından dolayı daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca bakımı ve temizliği de sektörümüzdeki benzerlerine göre daha ekonomiktir.
 • Esneklik: Seyyar wc kullanımı esnek bir çözüme sahiptir. Çeşitli etkinliklerde, inşaat sahalarında, etkinliklerde veya afet bölgelerinde hızlıca kurulup kullanılabilir.
 • Çevre dostu: Seyyar tuvalet özellikleri bakımından çevre dostu bir seçenek sunar. Bu tuvaletlerin atıkları özel bir şekilde işlenir, depolanır ve tahliye edilir. Bu şekilde çevreye zarar vermez.
 • Mobil olma özelliği: Mobilize bir ürün olduğundan hareketli etkinliklerde ideal bir çözüm sunar. En belirgin avantajı taşınabilir olmasıdır. Bu sayede, kullanım yeri kolaylıkla değiştirilebilir ve taşınması kolaydır.

Seyyar tuvalet nerelerde kullanılır?

Seyyar tuvalet özellikleri bakımından ihtiyaç halinde taşınabilen ve geçici bir çözüm sağlayan tuvaletlerdir. Bu nedenle mobil tuvalet kullanım alanı oldukça geniştir. İşte seyyar tuvalet modelleri yaygın olarak şu alanlarda kullanılabilir:

 • İnşaat alanları: İnşaat ve şantiye gibi alanlarda işçilerin tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak için seyyar tuvalet modelleri kullanılır. İnşaat alanlarında bu ürünlerde çalışma sahasında kolayca taşınabilir ve yer değiştirilebilir.
 • Açık hava etkinlikleri: Konserler, festivaller, fuarlar, piknik alanları ve diğer benzeri etkinliklerde seyyar wc kullanılır. Bu etkinliklerde yoğunluğun olduğu alanlarda sabit tuvaletlerin yetersiz kaldığı durumlarda geçici ve kolay bir çözüm sunar.
 • Kamp alanları: Birçok kampçının ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Kamp alanlarında bulunmayan sabit tuvaletlerin yerini alır ve kampçıların konforlu bir tatil geçirmesine yardımcı olur. Ayrıca seyyar duş ürünümüz bu alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Acil durumlar: Doğal afetler, yangın veya sel gibi acil durumlarda mobil tuvalet kullanımı büyük önem taşır. Bu durumlarda sabit tuvaletlerin kullanılamaz hale gelmesin durumunda acil bir çözüm sunar.
 • Spor etkinlikleri: Maratonlar, triatlonlar, şampiyonalar ve diğer benzeri spor etkinliklerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu ürünlerin kullanım alanları oldukça geniş ve çeşitlidir. Bu tuvaletler geçici bir çözüm sağlayarak, sabit tuvaletlerin kullanılamadığı durumlarda insanların tuvalet veya duş alma ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olur.

Görsel Galerisi