Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

POLIETILEN ÜRÜNLER

 
 
 
1986 yilinda depolama tanklari üretimine baslayan Karmod  50 litreden 25 tona kadar degisik hacim ve ebatlarda polietilen su deposu , kimyasal depolar ve özel sivi depolama tanklari üretimi yapmaktadir. Karmod , plastik (polietien) su deposu üretiminde Türkiye'nin lider firmasidir. Polietilen depolarimiz beyaz ve mavi renkli olarak üretilmektedir. Üretimini gerçeklestirdigimiz su ve diger depolama tanklari arasinda; yatay silindirik polietilen su deposu, dikey dozaj polietilen su deposu, prizmatik dört köse su deposu, yagmur depolama tanklari, toprak alti atik su depolama tanklari, kimyasal ve mazot depolama tanklari, su veya asit depolama tanklari, gida maddesi hazirlama deposu, çesitli kimyasal maddelerin imalati, stoklanmasi ve tasinmasinda kullanilan polietilen depolar yer almaktadir.
 
Su deposu üretim sektörünün lider markasi Karmod  dayanikli ve uzun ömürlü polietilen su depolari üretmektedir. Depolarimizin çikis baglanti marsonlai sari pirinçtir. Su depolarimiza, standart çikislar disinda, müsterilerimizin ihtiyaç ve istegine göre degisik alternatifli çikislarda konulabilmektedir. Asit dayanimli plastik teflon mansonlar istege bagli olarak takilabilmektedir. Yine 3 parmak büyük ebatli sari pirinç mansonlar istege bagli takilabilmektedir.
 
Karmod  polietilen su depolama tanklarinin hammaddesi; ‘Food Grade' (yiyecek tipi) olarak kabul edilen uv stabilizanli, geri dönüsümlü lineer polietilendir. Hammaddenin gida tüzügüne uygunlugu, Amerikan Saglik Teskilati'nca (FDA) onaylanmistir.
 
Karmod  polietilen ( Plastik ) su depolar saglam, dayanikli, saglikli ve ekonomiktir. Geri dönüsümlü malzemeden üretimini yaptigimiz çevre dostu uzun ömürlü Karmod  polietilen su ve kimyasal depolama tanklari yaz ve kis kullanabilen depo çözümüdür. Karmod  depolar, koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapismaz ve hafif günes isinlarindan ve hava sartlarindan etkilenmeyen beyaz renkli lineer polietilen hammaddelerden üretilmektedir. Polietilen depolama tanklari müsterilerimizin istegine göre renkte özel su depolari ve depolama tanklar üretilebilmektedir. Polietilen depolarimizi Karmod  güvencesiyle yillarca rahatlikla kullanabilirsiniz. Polietilen su deposu kullanimi ideal depo çözümüdür.
 
Polietilen depolarin en yogun kullanim alanlari arasinda; içme suyu depolari, polietilen akaryakit depolama tanklari, tekstilden agir sanayiye kimyasal sivi depolama tanki olarak kullanilmaktadir.
 
Karmod  polietilen su depolarinun yatay, dik veya yatay prizmatik olmasinin kullanilacak mekana göre sagladigi avantajlar vardir. Karmod  polietilen su deposu, kimyasal depolar, tanklar ve özel ürünler yüksek kalitede hammadde yogunluguyla modern üretim sistemiyle üretilmektedir. -40°C ile + 60°C, ultraviyole isik dayanimina sahiptir. Deniz çevresi ve yüksek daglarda kullanmak için uygun malzeme kalitesine sahiptir.
 
Karmod  Polietilen ( Plastik ) Su Deposu Kullanma Talimati
· Karmod  polietilen depolara maket biçagi ve benzeri kesici aletlerle çocuklarin yaklasimi engellenmelidir.
· Karmod  polietilen depolar maksimum 60 dereceye kadar olan sicaklik ortamlarina karsi dayaniklidir.
· Karmod  polietilen depolar yerden yüksek alana kuruldugunda daha hizli akiskanlik saglar.
· Karmod  polietilen depolar için en elverisli alanlar gölge ve kapali alanlardir.
 
Karmod  Polietilen Su Deposu Emniyet Talimati
· Karmod  polietilen depolari atese ve günes isiklarinin dik geldigi yerleden mümkün oldugunca uzak konulmalidir.
· Karmod  polietilen su deposunu düz zemin üzerine koymaya özen gösterilmeli, zemin üzerinde delici etkenler bulunmamasina dikkat edilmelidir.
 
Karmod  polietilen Su Deposu Bakim Talimati
· Karmod  polietien su depolarinin temizligi yosunlanma, kirlenme v.s. etkenlerden dolayi en az yilda bir kez düzenli yapilmalidir.
· Karmod  polietilen su depolari genis çapli kapagi sayesinde kolayca firça ile temizlendigi gibi yüksek tonajli depolarda firça erisiminin zor oldugu durumlarda deponun içine girilerekte temizligi yapilabilir. Ayrica su deposu temizligi konusunda faaliyet gösteren kuruluslarda yardim alarakta polietilen depolar temizletilebilir.