Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Polyester Toprak Alti-Septik ve Atik Su-Tanki

Foseptik Tank
Konutlarin merkezi kanalizasyon sisteminin uzakta veya akiskanlik olmayacak derecede yüksekte olmasi durumunda lagim suyunu isleme tabi tutan, yeraltindaki geçirimsiz tanklar foseptik tank olarak adlandirilmaktadir.

KARMOD kalitesiyle üretilen iyi tasarlanmis fiberglas polyester foseptik tank en az 50 yila kadar güvenle kullanim özelligine sahiptir. KARMOD foseptik tank toprak alti kullanim özelligine göre özel mukavemette üretilmektedir. KARMOD foseptik atik su ve lagim depolama tanklari kurulum alani özelligine göre fabrika tam üretimli veya ön üretim demonte olarak imal edilmektedir. Demonte imalat yapilan KARMOD polyester foseptik tank depolari uzman ekiplerimizce yerinde kurulum yapilmaktadir.

KARMOD polyester foseptik tanklar yüksek mukavemeti ile toprak alti kosullarinda yüksek dayanima sahiptir. KARMOD foseptik tank özel havalandirma menfezi ve vidanjörle kolay bosaltim imkani sunan know how yenilikçi atik bosaltma sistemine sahiptir. KARMOD  toprak alti polyester foseptik tank depolari 3 tondan 100 tona kadar özel olarak imal edilip uzman ekiplerimizce kurulum yapilarak kullanima hazir teslim edilmektedir.

Kanalizasyon sebekesine uzak alanlardaki evler, villalar, sosyal tesis yapilari, kasaba ve köy evleri için KARMOD uzun ömürlü, sorunsuz kolay bosaltimli ve havalandirmali foseptik tank depolari en ideal çözümdür. KARMOD foseptik tank ve depolari kisa kürede üretimi, uzun ömürlü yapisi, ekonomik özelligiyle tercih sebebidir.

 

Foseptik Depo
Merkezi atik kanalizasyon sistemine uzakta veya akiskanlik olmayacak derecede yüksekte olan konut ve evler için lagim suyunu saglikli depolama islemine tabi tutan, yeraltindaki geçirimsiz tanklar foseptik depo olarak adlandirilmaktadir.

KARMOD kalitesiyle üretilen iyi tasarlanmis fiberglas polyester foseptik depo en az 50 yila kadar güvenle kullanim özelligine sahiptir. KARMOD  foseptik depo toprak alti kullanim özelligine göre özel mukavemette üretilmektedir. KARMOD foseptik atik su ve lagim depolama tanklari kurulum alani özelligine göre fabrika tam üretimli veya ön üretim demonte olarak imal edilmektedir. Demonte imalat yapilan KARMOD polyester foseptik depolari uzman ekiplerimizce yerinde kurulum yapilmaktadir.

KARMOD polyester foseptik depolar yüksek mukavemeti ile toprak alti kosullarinda yüksek dayanima sahiptir. KARMOD foseptik depo özel havalandirma menfezi ve vidanjörle kolay bosaltim imkani sunan know how yenilikçi atik bosaltma sistemine sahiptir. KARMOD toprak alti polyester foseptik depolari 3 tondan 100 tona kadar özel olarak imal edilip uzman ekiplerimizce kurulum yapilarak kullanima hazir teslim edilmektedir.

Kanalizasyon sebekesine uzak alanlardaki evler, villalar, sosyal tesis yapilari, kasaba ve köy evleri için KARMOD uzun ömürlü, sorunsuz kolay bosaltimli ve havalandirmali foseptik depolari en ideal çözümdür. KARMOD foseptik depolari kisa kürede üretimi, uzun ömürlü yapisi, ekonomik özelligiyle tercih sebebidir.

Lagim Tanki
Kanalizasyon sisteminin merkezi sebekeye bagli olmadigi alanlarda ideal olarak kullanilan foseptik depolama tanklari halk arasinda lagim tanki veya lagim depose olarak ta adlandirilmaktadir. Ülkemizde köyler, kasabalar ve sehir merkezlerine uzak bölgelerde kalan ev ve villalar için foseptik lagim tanki ideal kullanim özelligine sahiptir.

KARMOD tecrübesiyle üretilen toprak alti kullanim özelligine sahip foseptik lagim tanklari yüksek kalitede uzun ömürlü çözümdür. KARMOD foseptik lagim depolama tanki ile kanalizasyon sorununu saglikli çözüme kavusturarak gündeminizden çikartin.

KARMOD foseptik lagim depo tanklari özel havalandirma menfezine ve vidanjörle rahat tahliye sistemine sahiptir. KARMOD lagim depolama tanklari toprak alti kosullarina uygun üretildiginden sizdirma ve kirilma yapmaz.


Septik su deposu
Kirlenmeyi kontrol edilemez derecede artiran çevre sorunlarinin yasandigi günümüzde en önemli sorunlardan biri de su sorunudur. Küresel isinmaya yol açan kontrolsüz sanayilesme ve bunun getirdigi atiklar su kaynaklarini tehdit etmektedir.
Ülkemizde bulunan bir çok büyük göl ve akarsu (Yedi Göller – Bolu, Seyfe Gölü – Kirsehir, Menderes Nehri, Meke Gölü – Konya, Manyas Gölü, Kizilirmak, Filyos Çayi – Zonguldak, Doganci Baraji – Bursa, Büyükçekmece Gölü – Istanbul, Çakirgöl – Gümüshane, Baglama Gölü – Hatay, Hotamis Sazligi – Konya, Esmekaya Sazligi – Konya, Ladik Gölü – Samsun, Beysehir Gölü, Tuz Gölü, Eber Gölü – Bolvadin  Afyon, Sugla Gölü – Konya, Samsam Gölü – Konya, Gavur Gölü – Kahramanmaras, Kestel Gölü – Burdur, Amik Gölü – Hatay vb.) söz konusu çevresel sorunlar sebebiyle yok olmus veya eski büyüklüklerinden çok uzak görünüme sahip durumdalar.

Toprak altina özel olarak uygulanan septik su depolariyla yagmur suyu, kar suyu gibi dogal su kaynaklarini güvenle depolamak artik mümkün. KARMOD polyester septik su depolari uzun ömürlü yapisiyla çiftliklerde, villalarda, toplu konut alanlarinda bosa akip giden dogal sulari depolayarak güvenli ve ekonomik kullanim imkani sunar. KARMOD polyester septik su depolari toprak alti kosullarina göre özel olarak imal edildiginden uzun yillar saglikli kullanim özelligine sahiptir. KARMOD septik su depolari 3 tondan 100 tona kadar imal edilerek uzman ekiplerimizce yerinde montaj yapilmaktadir.

Foseptik atik deposu
Merkezi atik kanalizasyon sistemine uzakta veya akiskanlik olmayacak derecede yüksekte olan konut ve evler için lagim suyunu saglikli depolama islemine tabi tutan, yeraltindaki geçirimsiz tanklar foseptik atik deposu olarak adlandirilmaktadir.

KARMOD kalitesiyle üretilen iyi tasarlanmis fiberglas polyester foseptik atik deposu en az 50 yila kadar güvenle kullanim özelligine sahiptir. KARMOD foseptik atik deposu toprak alti kullanim özelligine göre özel mukavemette üretilmektedir. KARMOD foseptik atik su ve lagim depolama tanklari kurulum alani özelligine göre fabrika tam üretimli veya ön üretim demonte olarak imal edilmektedir. Demonte imalat yapilan KARMOD polyester foseptik atik depolari uzman ekiplerimizce yerinde kurulum yapilmaktadir.

KARMOD polyester foseptik atik depolar yüksek mukavemeti ile toprak alti kosullarinda yüksek dayanima sahiptir. KARMOD foseptik depo özel havalandirma menfezi ve vidanjörle kolay bosaltim imkani sunan know how yenilikçi atik bosaltma sistemine sahiptir. KARMOD toprak alti polyester foseptik atik depolari 3 tondan 100 tona kadar özel olarak imal edilip uzman ekiplerimizce kurulum yapilarak kullanima hazir teslim edilmektedir.

Kanalizasyon sebekesine uzak alanlardaki evler, villalar, sosyal tesis yapilari, kasaba ve köy evleri için KARMOD uzun ömürlü, sorunsuz kolay bosaltimli ve havalandirmali foseptik depolari en ideal çözümdür. KARMOD foseptik atik depolari kisa kürede üretimi, uzun ömürlü yapisi, ekonomik özelligiyle tercih sebebidir.


Atik su deposu
KARMOD atik su depolari atik su uzaklastirma amaçli kanalizasyon sebekesinin bulunmadigi alanlarda güvenli, ideal ve ekonomik atik su depolama çözümüdür. Camelyaf takviyeli polyester malzemeden özel mukavemetli olarak üretilen KARMOD atik su deposu açik veya toprak alti kullanima özel olarak imal edilmektedir.

Polyester atik su depolari özel havalandirma menfezi ve vidanjör bosaltma kapagina sahiptir. KARMOD atik su deposu nakliye kosullari ve kurulum yeri imkanlarina göre fabrika tam üretimli veya parçali demonte üretimli olarak sevk edilmektedir. Demonte ön üretimli atik su depolari uzman ekiplerimizce kurulum alaninda montajlanarak kullanima hazir teslim edilmektedir. Atik su depolari 3 tondan yüz tona kadar imal edilmektedir. Ürünlerimiz üretim ve montaj hatalarina karsi KARMOD güvencesi altindadir. KARMOD atik su deposu foseptik atiklari basta olmak üzere, endüstriyel tesislerde aritma sisteminde depolama tanki olarakta kullanilmaktadir.

Yagmur suyu depolama tanki
Günümüzde küresel isinmanin yol açtigi çevresel sorunlar büyük artis göstermektedir. Buna bagli olarak dogal depolama alanlari olan akarsu ve göllerdeki su kaynaklari hizla yok olmaktadir. Su ile ilgili bu sorunlar yasanirken diger yandan da bosa akip giden yagmur ve kar sularinin depolanmasi büyük önem tasimaktadir. Bu amaçla üretilen KARMOD polyester yagmur suyu depolari; endüstriyel seralar, çiftlikler, villalar, sehir sebeke suyunun ulasmadigi toplu konut alanlari, su ihtiyacinin vazgeçilmez oldugu endüstriyel meyve bahçeleri gibi alanlarda güvenli ve ekonomik yagmur suyu depolama çözümü sunmaktadir.

KARMOD yagmur suyu depolama tanki yüz tona kadar toprak alti ve toprak üstü özelliklere göre özel olarak üretim yapilmaktadir. Küçük ebatlar fabrika tam üretimli yapilan yagmur suyu depolama tanklari büyük ebatlar fabrika demonte üretim sonrasi kurulum yerine sevk edilerek uzman KARMOD ekiplerince kullanima hazir nitelikte teslim edilmektedir.

Toprak altina özel olarak uygulanan septik su depolariyla yagmur suyu, kar suyu gibi dogal su kaynaklarini güvenle depolamak artik mümkün. KARMOD polyester septik su depolari uzun ömürlü yapisiyla çiftliklerde, villalarda, toplu konut alanlarinda bosa akip giden dogal sulari depolayarak güvenli ve ekonomik kullanim imkani sunar.


Yeralti su deposu (toprak alti su deposu)
KARMOD toprak alti su deposu güçlendirilmis yapida özel dayanimli olarak imal edilmektedir. KARMOD toprak alti su deposu farkli kullanim amaçlari için kullanilabilmektedir. KARMOD yer alti depolar sehir su sebekesinin bulunmadigi alanlarda içme ve kullanma suyu depolama çözümü için kulanilirken, yagmur ve kar suyunu depolama amaçli olarak ta kullanilabilmektedir.

KARMOD yer alti su deposu uzun ömürlü kullanima sahiptir. (En az elli yil güvenle kullanilabilir) Parlak ve akiskan yüzeyiyle kir ve tortu birakmaz. Uzun yillar bakim gerektirmez. Camelyaf polyester özel takviyelerle toprak altinda yüksek dayanima sahiptir. Çürüme ve kokma yapmaz. KARMOD üç tondan yüz tona kadar toprak alti su depose üretimi gerçeklestirmektedir.

Septik Depo
Sanayilesmenin bir sonucu olan küresel isinma her seyde oldugu gibi su kaynaklarini da ciddi tehdit altina almis durumda.  Küresel isinmaya yol açan kontrolsüz sanayilesme ve bunun getirdigi atiklar su kaynaklarini tehdit etmektedir.
Ülkemizde bulunan bir çok büyük göl ve akarsu söz konusu çevresel sorunlar sebebiyle yok olmus veya eski büyüklüklerinden çok uzakkonuma gelmis durumdadir. Bu nedenle dogal göllerimizde bulunan bir çok kus türü de sularin yok olmasi ve var olanlarinda kirlenmesi nedeniyle malesef yok olmus durumda.

Toprak altina özel olarak uygulanan septik su depolariyla yagmur suyu, kar suyu gibi dogal su kaynaklarini güvenle depolamak artik mümkün. KARMOD polyester septik su depolari uzun ömürlü yapisiyla çiftliklerde, villalarda, toplu konut alanlarinda bosa akip giden dogal sulari depolayarak güvenli ve ekonomik kullanim imkani sunar. KARMOD polyester septik su depolari toprak alti kosullarina göre özel olarak imal edildiginden uzun yillar saglikli kullanim özelligine sahiptir. KARMOD septik su depolari 3 tondan yüz tona kadar imal edilerek uzman ekiplerimizce yerinde montaj yapilmaktadir.