Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Polyester Özel Ürünler

KARMODpolyester üretim sektöründeki tecrübesiyle özel üretimlerle de farkli sektörlere hizmet sunmaktadir. Polyester hafif , mukavemetli ve muadillerine karsi ekonomik olmasi yönüyle her sektörün özel üretimlerinde tercih sebebidir. Kalip imalatindan hammaddeye kadar üretim tecrübesiyle seri üretim gerektiren özel imalatlariniz için KARMOD güvenebileceginiz bir yardimcidir.

CTP (Camelyaf Takviyeli) polyester ürünler, korozyona dayanimli, elektrigi iletmez, hafif, çürümez, paslanmaz nitelikte üretilmektedir. Polyester ürünler farkli renklerde üretilmekte olup, boya bakim gerektirmez, uzun ömürlüdür. Hafif yapisiyla kolay sevk edilebilir yapidadir. Uzun yillar bakim gerektirmez, tamir gerektirmesi durumunda kolayca tamiri mümkündür.

Polyester hafif olmasina ragmen mukavemetli yapisiyla bir çok sektörde tercih sebebidir. Kolay islenerek farkli sekillere girmesi ve ekonomik olusu polyester özel ürünleri gözde kilmaktadir. KARMOD 1986 yilindan günümüze sektördeki üretim tecrübesiyle polyester özel ürünlerdeki projeleriniz için en güvenilir uzman çözüm ortagidir. Kalip yapimindan hammadde alimina, ürün gelistirmeye olan tecrübemizle KARMOD özel polyester ürünlerde daima yaninizdadir.