Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TÜRKIYE

 
 
KARMOD Kompozit&Plastik birçok alanda faaliyet gösteren Kartal sirketler grubunun bir üyesidir.27 yildir Türkiyenin tüm illerine hizmet sunmus ve 72 ülkeye ihracat gerçeklestirmistir.Bugün birçok alana yayilmis üretim agiyla KARMOD Kompozit&Plastik ,sektöründe lider konumdadir.
Baslica üretimlerimiz arasinda, polietilen su ve kimya depolari, polyester su ve kimya depolari, buzagi kulübesi,dekoratif isikli saksilar, polietilen silolar, tekstil arabalari, plastik çöp konteynerleri, trafik yol bariyerleri, seyyar tuvaletler, zeytin ve tursu salamura depo ve tanklari vb. üretimler yer almaktadir.
KARMOD ürünlerinin tamami yüksek kaliteli hammadde kullanilarak modern tesislerinde üretilmektedir. KARMOD, üretimde kalite kontrol sisteminin yani sira müsteri memnuniyet ve beklentileri de göz önünde bulundurularak imalat gerçeklestirmektedir.
KARMOD üretim tecrübesi ve uzman ekipleriyle 100 tona kadar polyester yerinde montaj depolarin üretimini de gerçeklestirmektedir.
KARMOD, özel üretimlerde hizli ve ekonomik kalip çözümleriyle her sektörün ihtiyacina cevap veren polyester ve polietilen ürün çözümleride sunmaktadir.
KARMOD’in en önemli amaci TÜM TÜRKIYEDE  sektördeki tecrübesiyle yasami kolaylastiran, çevre dostu ürünleri insanimizin kullanimina sunmaktir.