Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KARABÜK ISIKLI SAKSI
Ürün Görüntüleri

Teknik Özellikler

Ürün Özellikleri

Karmod olarak , KARABÜK ilimizi ve tüm Türkiyeyi , renklendirmeye, aydinlatmaya ve dekoratif güzellikler katmaya devam ediyoruz.

Karmod üretimi olan dekoratif polietilen isikli saksilar özel tasarlanmis üretimi, isik dagilimi ve farkli renkleriyle mimari uygulamalarda konuldugu yerlere güzellik ve kalite katmaktadir. Karmod isikli saksilarin yüzeyine farkli dekoratif desen uygulamasi da yapilabilmektedir. Polietilen dekoratif isikli saksilarimizin üst kismi toprak haznesiyle canli çiçek veya bitki yetistirilebilecek sekilde tasarlanmis olup fazla su tahliye baglantisi da mevcuttur.

Baslica üretimlerimiz arasinda, polietilen su ve kimya depolari, polyester su ve kimya depolari, buzagi kulübesi, dekoratif isikli saksilar, polietilen silolar, tekstil arabalari, plastik çöp konteynerleri, trafik yol bariyerleri, seyyar tuvaletler, zeytin ve tursu salamura depo ve tanklari vb. üretimler yer almaktadir.

Karmod’un en önemli amaci KARABÜK DE VE TÜM TÜRKIYEDE sektördeki tecrübesiyle yasami kolaylastiran, çevre dostu ürünleri insanimizin kullanimina sunmaktir.

ILLER ISIKLI SAKSILAR